2016. október 3., hétfő

rossz álom: a munka

a gondolatok csak cikáznak
forognak
és nem állnak le
nem vagyok nyugodt, csak ha alszom
és ha alszom, akkor olyan mintha kómában lennék, csak a telefon ébresztőjét hallom reggel
felugrok rá és onnan kezdődik előröl.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése