kiírom a szívemet,
mert csordultig tele van
méreggel, ideggel,
magánnyal, szomorúsággal,
féltékenységgel, zavarodottsággal,
szerelemmel.
kiírom a szívemet,
mert te teljesen
befészkelődtél oda.
bebújtál, oda,
ahová nem kellene
senkinek se kerülnie.
kiírom a szívemet,
mert csak keserűség van ott bent,
mert másnak nem mondhatok semmit se,
mert őrültség ami érzek,
mert nem kellene semmit se érezzek,
mert te nem létezel itt, pont mellettem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése