Tüskés gondolatok
2016. február 11., csütörtök
I. hazatérés
A városba vezető út fényeivel
Oly kedves énnekem
Szüleim, testvérem várnak
Jól megölelni vágynak.
Az első hazautazás
Veréssel,
Sírással,
Ordibálással
"Kellemesen" eltelt.
De mindig visszatérek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése