Járkálok ide-oda
Nem tudok nyugton ülni.
Egyszer te, egyszer ő
Nem bírok már gondolkodni.
Eközben más is megfordul
A szám közelében
De ha veled kell beszéljek
Akkor hagyok mindent az elenyészésbe.
De mégis
Azután az éjszaka után
Rengeteget gondolok rád
Még ha elég bajt is okoztál.
Veled álmodtam a múlt éjjel
Érthetetlen marhaságot.
De nem tudom mit kezdjek veled
Mert valaki rossz személyre emlékeztetsz.
Elegem van az
Ide-oda járkálásból
Egy helyen akarok maradni
És egy emberkét szeretni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése