2015. december 17., csütörtök

Ide-oda

Járkálok ide-oda
Nem tudok nyugton ülni.
Egyszer te, egyszer ő
Nem bírok már gondolkodni.

Eközben más is megfordul
A szám közelében
De ha veled kell beszéljek
Akkor hagyok mindent az elenyészésbe.

De mégis
Azután az éjszaka után
Rengeteget gondolok rád
Még ha elég bajt is okoztál.

Veled álmodtam a múlt éjjel
Érthetetlen marhaságot.
De nem tudom mit kezdjek veled
Mert valaki rossz személyre emlékeztetsz.

Elegem van az
Ide-oda járkálásból
Egy helyen akarok maradni
És egy emberkét szeretni.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése