2015. szeptember 26., szombat

Felek

legszívesebben ketté szakadnák
mert túl sok a változás.
a jó fél túl szép
a rossz fél túl gonosz.

a jó felem
virágokat, fényt
boldogságot s jókedvet
akar látni.

míg a gonosz
sötétben, szenvedélyben
soha véget nem érő
felejtésben élni.

eggyé kell váljon a két fél
mert, ha nem egyesül
végleg szétesik
örökké.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése