legszívesebben ketté szakadnák
mert túl sok a változás.
a jó fél túl szép
a rossz fél túl gonosz.
a jó felem
virágokat, fényt
boldogságot s jókedvet
akar látni.
míg a gonosz
sötétben, szenvedélyben
soha véget nem érő
felejtésben élni.
eggyé kell váljon a két fél
mert, ha nem egyesül
végleg szétesik
örökké.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése